Zrealizowane inwestycje

Ogrody Zagłoby

Ogrody Zagłoby to zespół 19 domów jednorodzinnych szeregowych zgrupowanych w 3 szeregach po 6 lub 7 domów na działkach o powierzchni od 183 m² do 399 m².

Domy o powierzchni użytkowej 167 m² (całkowitej 189 m²) z  funkcjonalnym wnętrzem tj. wejście od strony północnej wraz z garażem, dobrze oświetlony salon z wyjściem na taras i ogród od strony południowej, 3 sypialnie na piętrze, dwie z sypialni posiadają odrębne balkony, przestronna łazienka oraz poddasze do zagospodarowania wg indywidualnych pomysłów.

Osiedle Ogrody Zagłoby położone jest we Wrocławiu przy ulicy Zagłoby, w otoczeniu innych domów jednorodzinnych, a także w pobliżu  Parku Tysiąclecia, rzeki Ślęży oraz otwartych terenów zielonych. W odległości ok. 1 km znajdują się poczta, szkoła, kościół oraz centrum handlowe Factory Outlet.

Zagłoby Park

Zagłoby Park to kameralne osiedle mieszkaniowe 12 domów w zabudowie bliźniaczej,  położonych na  działkach o powierzchni od 330m² do 429m².

Domy o powierzchni  użytkowej od 180 m² gwarantują komfort oraz przestronne wnętrza. Duży salon z widokiem na ogród, kuchnia połączona z tarasem zapewnią spokojny wypoczynek w domowym zaciszu. Na parterze znajdują się  gabinet oraz  łazienka. Na piętrze znajdują się 3 sypialnie oraz przestronna łazienka i garderoba. Poddasze do zaaranżowania według własnych potrzeb.

Osiedle Zagłoby Park położone jest we Wrocławiu przy ulicy Basi Wołodyjowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych, oraz z pobliżu Parku Parku Tysiąclecia, rzeki Ślęży oraz otwartych terenów zielonych. W odległości ok. 1 km znajdują się poczta, szkoła, kościół oraz centrum handlowe Factory Outlet.